Porażka w przedostatnim meczu

• autor: Kozlo, 2014-06-21 12:47

LOT Balice - LKS Sportowiec Modlniczka 4-0(0-0)

Sportowiec: Dudek, Hrabia Paweł, Szczygieł, Janik, Kozień- Hrabia Michał, Zgoda(70 Zalewski), Kanior, Grad(60 Rajkiewicz)- Kurowski(65 Michalski Piotr), Bargieł

W przedostatniej kolejce Sportowiec został rozgromiony przez broniący się przed spadkiem LOT Balice aż 0:4. Sportowiec czeka z utęsknieniem na koniec sezonu, gdyż to już kolejna wysoka porażka z rzędu.

Sportowiec tak na prawdę nie miał zbyt wiele szans do zdobycia bramki. W pierwszej połowie najbliżej był Kozień, ale jego strzał z rzutu wolnego wylądował na poprzeczce. Z drugiej strony odpowiedział Marona, ale Dudek w pięknym stylu sparował piłkę na róg, a później Hrabia wybił głową strzał z głowy po dośrodkowaniu z kornera.

Po zmianie stron miał miejsce festiwal błędów i gości i sędziów. Pierwsza bramka to strata Zgody na środku, który uznał(tak jak wielu obserwatorów spotkania, że był faulowany) i w ramach manifestacji niezadowolenia nie ruszył za swoim zawodnikiem. Druga bramka była bliźniaczo podobna, krótko rozegrany rzut wolny strata, kontratak i gol. 0-3 to popis sędziego, który przyznał aut gościom, ale przerwał grę na kilka chwil bo faulowany był Szczygieł. Po małym zamieszaniu piłkę wziął zawodnik gospodarzy, wyrzucił piłkę do napastnika, który wykorzystał niefrasobliwość i dezorientację obrońców i zdobył trzecią bramkę. W samej końcówce LOT ustalił wynik na 0-4, tym razem po stracie Kaniora. Sportowiec miał kilka szans w drugiej połowie, gdzie strzały Hrabiego Michała i Pawła bronił bramkarz, oraz strzał Kozienia z głowy z linii wybił bramkarz. Przed Sportowcem ostatni mecz z Iskrą i powoli trzeba będzie zacząć planować jak będzzie wyglądał przyszły sezon.