Bieżanowianka Kraków - LKS Sportowiec Modlniczka 1-4(1-0)
1-2 Bargieł (Karny)
1-3 Bargieł
1-4 Hrabia

Sportowiec: Bulka, Rajkiewicz, Janik, Szczygieł, Kozień- Hrabia, Michalski, Zgoda, Pudełko- Kurowski, Bargieł

Sportowcowi udało się wygrać ten trudny mecz, mimo iż przegrywał do przerwy 1:0. Punktem zwrotnym był kontrowersyjny rzut karny, po którym zawodnicy Bieżanowianki postawili wszystko na jedną kartę i po kontrach stracili jeszcze dwie bramki.

Gospodarze spotkania wyszli na mecz jak na wojnę, ataki na pograniczu fauli,  walka o każdą piłkę zapowiadało, że to nie będzie łatwy mecz. Mimo to w pierwszej połowie Sportowiec stworzył aż cztery bardzo dobre okazje. Dwukrotnie Bargieł przegrął pojedynek sam na sam, a próba technicznej podcinki z dwudziestu metrów zakończyła się fiaskiem. Sam na sam z bramkarzem wyszedł również Kurowski, ale także on nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza. Bieżanowianka odpowiedziała dwa razy. Najpierw po dośrodkowaniu z rożnego znakomicie zachował się Bulka i wybronił piłkę lecącą tuż przy słupku, ale później, po szybkim kontrataku był bez szans, chociaż udało mu się obronić pierwszy strzał po dośrodkowaniu, przy dobitce był już bezbronny.

Chwilę po zmianie stron Sportowcowi udało się wyrównać, po szybkim ataku Bargieł wyszedł przed bramkarza i strzałem między nogami dał gościom wyrównanie. Co ciekawe na boisku było wtedy 10 Sportowców, bo w tym czasie przez drobny uraz Kozień na chwilę opuścił boisko. Wkrótce nastąpił punkt zwrotny tego spotkania. Po strzale z ponad 20 metrów obrońca odbił piłkę w polu karnym i sędzia wskazał na 11 metr, co nie spodobało się piłkarzom Bieżanowianki, która od tej pory  była jednym wielkim kłębkiem nerwów. Karnego na gola zamienił Bargieł.  Wtedy gospodarze postawili wszystko na jedną kartę przesuwając swojego stopera do linii ataku, dając napastnikom gości większe pole do popisu. W późniejszej fazie meczu Sportowiec wykorzystał jeszcze dwie okazje i w obu czznny udział wziął Bargieł najpierw ustrzelił klasyczny Hat trick po strzale z ostrego kąta, a następnie wyłożył piłkę Hrabiemu, który ustalił wynik na 1:4

W drugiej połowie goście mieli 2-3 groźne okazje ale za każdym razem górą był Bulka, który zrehabilitował się za przeciętny występ z TS Węgrzce.