Mecz 2014-06-01, 18:00

herb Rybitwy Kraków 0:1 herb Sportowiec Modlniczka
Rybitwy Kraków   Sportowiec Modlniczka

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Przed nami trzecia kolejka

• autor: Kozlo, 2014-09-06 19:18

W niedzielę o godzinie 11.00 na swoim boisku Sportowiec podejmie AP II Zabierzów, beniaminka krakowskiej A klasy. Drużyny te spotkały się w poprzednim sezonie w ramach Pucharu Polski i górą byli modlniczanie, wygrali wówczas 8:6, a formą błysnął Krzysztof Mazur. Sportowiec ma za sobą słaby początek sezonu, po dwóch kolejkach zajmuje ostatnie miejsce, ma zero punktów i 8 straconych bramek.  AP Zabierzów w dwóch meczach zremisował z Tramwajem i przegrał z Prądniczanką II. Zbiórka na mecz o godzinie 10:00

Kolejna porażka..

• autor: Kozlo, 2014-09-02 10:17

Wanda Nowa Huta - LKS Sportowiec Modlniczka 4-2 (1-1)
1-0 ???
1-1 Włodarczyk (Kurowski)
1-2 Mazur (karny)
2-2 ???
3-2 ???
4-2 ???

Sportowiec- Bulka- Piotr Michalski, Bartosz Kozień, Szczygieł, Ziółko- Włodarczyk(46 Mrózek), Mazur(85 Rajkiewicz), Paweł Hrabia, Grad, Kurowski(80 Michał Hrabia)- Bargieł(80 Adam Kozień)

Sportowiec przegrał w kolejnym meczu krakowskiej A klasy po wybitnie słabym meczu. Wczesna pora chyba nie pozwoliła się dobudzić piłkarzom Sportowca bo przespali oni cały mecz i nie dali choćby małego powodu do tego żeby wygrać. Wanda była lepsza przez cały mecz, chociaż od 50 minuty przegrywała 2:1. Przy tym stanie sędzia nie podyktował ewidentnego karnego za rękę w polu karnym. Goście wyrównali piękną bramką z rzutu wolnego, a kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Od stanu 1:1 Sportowiec grał w 10.

porażka na start..

• autor: kozlo, 2014-08-27 21:00

LKS Sportowiec Modlniczka - Dąbski KS 3-4(1-0)
1-0 Grad(Kanior)
2-0 Bartosz Kozień(Mrózek)
2-1 ???
2-2 ???
2-3 ???
3-3 Szczygieł (Bartosz Kozień)
3-4 ???

Sportowiec: Dudek- Michał Hrabia(75 Włodarczyk), Bartosz Kozień, Szczygieł, Ziółko- Kanior, Mrózek, Grad, Paweł Hrabia, Kurowski(75 Adam Kozień)- Bargieł(65 Styrylski)

W meczu pierwszej kolejki Sportowiec przegrał 3-4 z Dąbskim KS chociaż wygrywał 2-0 i jak się wydawało miał wszystko pod kontrolą, lecz błędy indywidualne i sędziowskie zadecydowały o porażce. Przy stanie 2-2 Kanior otrzymał czerwoną kartkę za faul na wychodzącym sam na sam przeciwniku. W 90 minucie wyrównującą bramkę po dobitce strzelił Szczygieł. a bezpośrednio po wznowieniu ze środka boiska bramkę strzelił kapitan gości. Ciężko ten mecz nazwać komedią albo parodią, nikt z nas chyba jeszcze nie widział takiego przebiegu zdarzeń.

Inaugurujemy z Dąbskim KS

• autor: Kozlo, 2014-08-23 09:58

Już za niewiele ponad dobę, w niedzielę o 17:30 Sportowiec zainauguruje nowy sezon. Już jutro dostaniemy odpowiedzi na wiele pytań dotyczących jak Modlniczanie będą sobie radzić w nowym sezonie. Jak będzie wyglądał skład i czy Sportowcowi uda się dobrze wejść w sezon i zainkasować 3 punkty. Pierwszym rywalem będzie Dąbski KS drużyna, która w poprzednim sezonie dwukrotnie była lepsza od ekipy z Modlniczki. W pierwszym meczu na Dąbiu goście grali a gospodarze strzelili bramkę i wygrali 1:0. W rewanżu 0:3 i jeden ze słabszych meczów Sportowca w sezonie. Znamy wynik jednego meczu kontrolnego Dąbskiego, jest to wygrany mecz 3:2 z Armaturą. Zbiórka na mecz o godzinie 16:30. Wszystkich kibiców zapraszamy!